Spotkałem dzisiaj Pana przed wykładem. Wręczył mi Pan wizytówkę i opowiedział historię, w którą mówiąc szczerze nie uwierzyłem. A jednak, nie dawała mi ona spokoju. Poczytałem o Panu, i ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że mówił Pan prawdę. 

 

Postawię sprawę jasno. Jestem humanistą. Jednak sytuacja w Polsce pokazała mi, jak niepewnym i niestabilnym przyszłościowo jest ten kierunek. Ze strachu o przyszłość swoją, i swoich bliskich, zadecydowałem. Nieważne gdzie i jak wiatr zawieje, inżynier jest bezpiecznym zawodem. 

3 lata ciężko pracowałem, czytałem i ćwiczyłem, ale dopiąłem swego. Zdałem maturę z fizyki i matematyki rozszerzonej. Uzyskując wynik dość wysoki. Wyższy, niż wielu moich rówieśników z klas ścisłych. Dostałem się na politechnikę na wydział budownictwa, ale nadal mam poczucie niedostatku mojej wiedzy i mojego zrozumienia materiału który "opanowałem". Na niemal tydzień, zanim Pana spotkałem, zakupiłem egzemplarz książki z analizy, Gewerta i Skoczylasa. Wydała mi się ona dość skomplikowana, ale winę zwalałem na moje niedokształcenie.

 

Byłbym chętny wypróbować Pańskie książki. Pytanie moje brzmi: czy jest możliwość zakupu tych książek np.: bezpośrednio w wydawnictwie, czy tylko poprzez internet? Pytam, bo mam możliwość, jako że mieszkam nieopodal, podejść i te książki z miejsca odebrać.

 M. M.

Ponieważ  z powodu nagłej zmiany przepisów skarbowych (wprowadzenie tzw, jpk)  na początku roku 2018 musiałem zamknąć Wydawnictwo i nie wolno mi było sprzedawać, skierowałem go do księgarń  Antykwariat (Norwida 9) lub Kwant (Prądzyńskiego 4). Nie wiem, czy  kupił